Strona główna »» Aktualności » Ranczo Okole

Ranczo Okole

Ranczo położone jest w malowniczej wiosce Lubiechowa, leżącej w paśmie Gór Kaczawskich u podnóża Okola.

 

Ranczo Okole

 

Ranczo położone jest w malowniczej wiosce Lubiechowa, leżącej w paśmie Gór Kaczawskich u podnóża Okola. Posiadamy nieduże, ale pięknie usytuowane stawy, które zachęcają do wędkowania i plażowania. Ponadto prowadzimy hodowlę danieli co czyni z tego miejsca urokliwy zakątek.

Oferujemy Państwu dwu i trzyosobowe pokoje z łazienkami, wraz z jadalnią i salą kominkową. Dodatkowo posiadamy niezależny dwupokojowy domek letniskowy z łazienką i kominkiem. Znajdują się tam 3 łóżka i rozkładana kanapa. Na wyposażeniu jest lodówka, kuchenka i TV .

                                                                           
Na życzenie gości, organizujemy ogniska i grille. Chętni natomiast mogą doświadczyć niezwykłych wrażeń, uczestnicząc w karmieniu danieli. Rodzinom z dziećmi, oferujemy: basen ogrodowy, piaskownicę, oraz trampolinę, a zimą organizujemy ekscytujące kuligi. 


Miłośnikom dobrej kuchni, oferujemy własne wyroby wędliniarskie, własnego wypieku chleb oraz pyszne wędzone ryby. Ponadto istnieje możliwość wykupienia domowych posiłków.

 

Więcej informacji na : http://www.ranczookole.pl/

Inne polecane szlaki

Ścieżka dydaktyczna wokół Góry Miłek


Rezerwat "Góry Miłek" został utworzony w 1994 roku na powierzchni 141 ha, w celu ochrony fragmentów żyznej buczyny, oraz wspaniałych drzew bukowych osiągających niekiedy olbrzymie rozmiary. Znajduje się tutaj wiele pięknych skał z niewielkimi jaskiniami oraz rzadkie i cenne rośliny ? jak obuwnik, li...

Więcej

Newsletter

Zapisz się, aby cały czas być na bieżąco z naszą atrakcyjną ofertą.