Strona główna »» Aktualności » MASKOTKA KRAINY WYGASŁYCH WULKANÓW

MASKOTKA KRAINY WYGASŁYCH WULKANÓW

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie”, z siedzibą w Mściwojowie zaprasza mieszkańców Partnerstwa Kaczawskiego do udziału w konkursie na opracowanie modelu maskotki Krainy Wygasłych Wulkanów.

 

„MASKOTKA KRAINY WYGASŁYCH WULKANÓW”

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie”, z siedzibą w Mściwojowie zaprasza mieszkańców Partnerstwa Kaczawskiego do udziału w konkursie na opracowanie modelu maskotki Krainy Wygasłych Wulkanów.

Termin nadsyłania zgłoszeń w konkursie upływa 8 marca 2013r. o godz.15.00. Zgłoszenia można dostarczać osobiście lub pocztą. Liczy się data wpływu do siedziby Stowarzyszenia. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 24 marca 2013.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu - prototypu maskotki Krainy Wygasłych Wulkanów do realizacji i wykorzystania, do identyfikacji wizualnej, w celach popularyzatorskich, reklamowych, promocyjnych itp. Organizatora, która swoim wyglądem ma promować wulkany symbolizujące tereny Gór i Pogórza Kaczawskiego;

W konkursie uczestniczyć mogą wszyscy pełnoletni mieszkańcy z terenu Lokalnej Grupy Działania Partnerstwo Kaczawskie (11 gmin: Bolków, Krotoszyce, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Wojcieszów, Zagrodno, Złotoryja – gmina wiejska), którzy zgłosili chęć wzięcia udziału w konkursie na specjalnym zgłoszeniu.

Przedmiotem konkursu jest stworzenie unikatowego, autorskiego projektu maskotki pokazującej walory regionu w postaci graficznego opracowania w technice: malarskiej, grafiki komputerowej, makiety maskotki lub też dokładny opis ze szkicem maskotki.

Więcej szczegółów w regulaminie konkursu.

Posłuchaj w radiu PLUS Legnica: http://www.legnica.fm/index.php/56-kultura-region/12896-zaprojektuj-maskotke-i-zgarnij-nagrode

Nagrody rzeczowe w konkursie zostaną współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z EFRROW w ramach umowy przyznania pomocy na działanie „Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja” objętego PROW na lata 2007-2013, Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi”.

Inne polecane szlaki

Szubienica w Wojcieszowie


Pomiędzy Trzcińcem, a Polanką, na wschód od Wojcieszowa niegdyś funkcjonowało miejsce straceń. Przed laty teren ten nie był zalesiony, a miejscowa ludność dobrze wiedziała wieńczącą wzgórze szubienicę i powieszonych na niej skazańców. Zwłoki wisiały ku przestrodze nawet do dwóch lat, aż trup nie spa...

Więcej

Newsletter

Zapisz się, aby cały czas być na bieżąco z naszą atrakcyjną ofertą.