Strona główna »» Aktualności » MASKOTKA KRAINY WYGASŁYCH WULKANÓW

MASKOTKA KRAINY WYGASŁYCH WULKANÓW

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie”, z siedzibą w Mściwojowie zaprasza mieszkańców Partnerstwa Kaczawskiego do udziału w konkursie na opracowanie modelu maskotki Krainy Wygasłych Wulkanów.

 

„MASKOTKA KRAINY WYGASŁYCH WULKANÓW”

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie”, z siedzibą w Mściwojowie zaprasza mieszkańców Partnerstwa Kaczawskiego do udziału w konkursie na opracowanie modelu maskotki Krainy Wygasłych Wulkanów.

Termin nadsyłania zgłoszeń w konkursie upływa 8 marca 2013r. o godz.15.00. Zgłoszenia można dostarczać osobiście lub pocztą. Liczy się data wpływu do siedziby Stowarzyszenia. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 24 marca 2013.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu - prototypu maskotki Krainy Wygasłych Wulkanów do realizacji i wykorzystania, do identyfikacji wizualnej, w celach popularyzatorskich, reklamowych, promocyjnych itp. Organizatora, która swoim wyglądem ma promować wulkany symbolizujące tereny Gór i Pogórza Kaczawskiego;

W konkursie uczestniczyć mogą wszyscy pełnoletni mieszkańcy z terenu Lokalnej Grupy Działania Partnerstwo Kaczawskie (11 gmin: Bolków, Krotoszyce, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Wojcieszów, Zagrodno, Złotoryja – gmina wiejska), którzy zgłosili chęć wzięcia udziału w konkursie na specjalnym zgłoszeniu.

Przedmiotem konkursu jest stworzenie unikatowego, autorskiego projektu maskotki pokazującej walory regionu w postaci graficznego opracowania w technice: malarskiej, grafiki komputerowej, makiety maskotki lub też dokładny opis ze szkicem maskotki.

Więcej szczegółów w regulaminie konkursu.

Posłuchaj w radiu PLUS Legnica: http://www.legnica.fm/index.php/56-kultura-region/12896-zaprojektuj-maskotke-i-zgarnij-nagrode

Nagrody rzeczowe w konkursie zostaną współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z EFRROW w ramach umowy przyznania pomocy na działanie „Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja” objętego PROW na lata 2007-2013, Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi”.

Inne polecane szlaki

Zamek w Bolkowie


Średniowieczne zamczysko króluje nad resztą miasta na wzgórzu, którego zbocze urywa się od zachodu ostrym urwiskiem. Klimat minionych lat odczuwalny jest na dziedzińcu zamkowym. Rycerze, giermkowie, damy dworu wprowadzają nas w atmosferę minionej epoki. Odbywa się tutaj jeden z najbardziej prestiżow...

Więcej

Newsletter

Zapisz się, aby cały czas być na bieżąco z naszą atrakcyjną ofertą.