Strona główna »» Gra terenowa
Gra terenowa
W celu dokonania rezerwacji należy nacisnąć przycisk REZERWUJ TERMIN, a następnie zaznaczyć dogodny termin w kalendarzu.
Cena:
0.00
PLN

Pełny opis produktu

 

Gra terenowa „Złap Agenta”

 

Gra terenowa zostanie rozegrana na terenach przyległych do miejscowości Kowary. Po II wojnie światowej ta niewielka miejscowość stała się pilnie strzeżoną tajemnicą ZSSR. Nasi zaprzyjaźnieni sąsiedzi zza wschodnich granic wydobywali w jej okolicach rudę uranu i pod przykrywką nocy wywozili poza nasze granice. Jak to zwykle w takich przypadkach bywa, trudno o dochowanie takiego sekretu, co rusz zdarzały się zniknięcia pracowników kopalni albo przypadkowych osób. Praca z uranem też do najprzyjemniejszych nie należy i ma swoje konsekwencje w przyrodzie. Można dziś znaleźć w pobliskich strumykach i na łąkach nowe gatunki zwierząt, wcześniej nie znane przyrodnikom.

Celem gry będzie odnalezienie agenta KGB, który wykradł z pobliskiej kopalni niebezpieczna ilość rudy uranu. Uczestnicy będą mieli za zadanie schwytanie agenta poprzez wykonanie kilku misji zarówno sprawnościowych jak i logistycznych. Grupa zostanie podzielona na drużyny, w każdej drużynie znajdą się osoby które będą pracować na konto przeciwnej drużyny tzw. : „Tajni Agenci”. Będą oni zdobywać punkty sabotując misje które mają ukończyć właściwe drużyny.

W zamian za wykonanie kolejnych misji postaci dawać będą graczom wskazówki – części mapy, przepustki, materiały, które będą potrzebne graczom do znalezienia kryjówki agenta. Grę zwieńczy polowanie na  agenta  ZSSR i wspólne zniszczenie jego niecnych planów.

W misjach znajdzie się między innymi: wspinaczka wysokogórska, zjazd szybem kopalnianym na linach, strzelanie z karabinków pnuematycznych, liczne łamigłówki, zajęcia reżyserowane z postaciami historycznymi i fikcyjnymi.

 

Cena gry  wynosi 200 zł za osobę (przy grupach powyżej 10 osób).

 

W cenę wliczone są:

- ognisko (kiełbaski z dodatkami, ciepłe napoje)

- opiekę organizatorów

- wyżej wymienione atrakcje

 

Co musisz mieć z sobą:

- strój sportowy i wygodne buty

- dobry humor i doborową drużynę

 

Zapraszamy wszystkich chętnych na wyprawy. Dla osób które korzystały już z naszych usług 10% zniżki. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: 509 353 262  lub  ola@activetrip.pl

Dostępne terminy

Kwiecień 2024
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Nd
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Dostępne terminy są zaznaczone kolorem zielonym.

Newsletter

Zapisz się, aby cały czas być na bieżąco z naszą atrakcyjną ofertą.