Strona główna »» Wioska SPA
Wioska SPA
Wioska SPA to idealne miejsce aby zorganizować w tu kameralną imprezę integracyjną dla pracowników Twojej firmy.
Cena:
0.00
PLN

Pełny opis produktu

Wioska Spa

Wioska Spa przy Pensjonacie Pod Chmielarzem w Wojcieszowie jest to miejsce, gdzie odmładza się ciało oraz oczyszcza umysł. Zachęcamy do pobytu w saunach, chacie solnej, ruskiej bani czy też beczkach z zimną i gorąca wodą w pięknej Krainie Wygasłych Wulkanów. Wszystko możemy połączyć z biesiadowaniem przy grillu w uroczych okolicach Gór Kaczawskich. Zaznaj dobroczynnych działań czterech żywiołów: ognia, ziemi, powietrza oraz wody, to dzięki nim poczujesz się tak blisko Natury, jak jeszcze nigdy wcześniej!

Wioska SPA jest usytuowana w pięknej scenerii malowniczo położonego Wojcieszowa w samym sercu Geoparku Krainy Wygasłych Wulkanów, w jednej z piękniejszych krain geograficznych woj. Dolnośląskiego.

Wszystko to tworzy niepowtarzalną formułę dla relaksu, wypoczynku i zabawy przez cały rok, a szczególnie zimą. Oprócz samej wioski SPA mamy do dyspozycji 15 miejsc noclegowych w naszym Pensjonacie pod Chmielarzem w Wojcieszowie. Tu z pewnością odpoczniesz od miejskiego zgiełku. Idealne miejsce na imprezę integracyjną dla firm i małych przedsiębiorstw.

Gorąca beczka na łonie natury pod gwiazdami w Geoparku Krainie Wygasłych Wulkanów.

Kąpiel z przyjaciółmi w dużej 6-osobowej balii, gdzie samemu dokłada się drewno do pieca, który podgrzewa wodę – to prawdziwa przyjemność. Siedząc wygodnie w gorącej, parującej wodzie, popijając drinki, nad głową rozgwieżdżone niebo, a wokół – na przykład śnieg, czy odgłos świerszczy to wszystko pomaga pozbyć się stresów i nerwowego napięcia, zmniejszyć lub wyeliminować ból i zmęczenie. Dodając to tego piękno otaczającej przyrody, Gór i Pogórza Kaczawskiego, mamy przepis na idealny wypoczynek.

Chata grillowa jest przeznaczona do użytkowania przez cały rok. Wszystkie jej elementy wyprodukowano według starych technologii, co zapewnia uzyskanie odpowiedniego komfortu i satysfakcji wszystkim uczestnikom biesiady. Po rozpaleniu ogniska w środku domku uzyskujemy temperaturę +20C nawet podczas panującego na dworze mrozu, bez uruchamiania dodatkowego źródła ciepła! Chata oferuje 14-18 miejsc do grillowania jest idealnym miejscem na kameralną imprezę  integracyjną dla firm w jedynej takiej Krainie Wygasłych Wulkanów.

Cennik:

Wynajem Wioski SPA na wyłączność – 700,00 zł

Bilet dla 1 osoby/godzina – 30,00 zł

Więcej szczegółów oraz galeria :

http://podchmielarzem.pl/wioska-spa/

Zapytania i rezerwacje prosimy kierować na kontakt info@podchmielarzem.pl

Dostępne terminy

Wrzesień 2023
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Dostępne terminy są zaznaczone kolorem zielonym.

Newsletter

Zapisz się, aby cały czas być na bieżąco z naszą atrakcyjną ofertą.