Strona główna »» Wieczór Kawalerski
Wieczór Kawalerski
Offroad na Bani, czyli jedyny taki i wyjątkowy WIECZÓR KAWALERSKI w Krainie Wygasłych Wulkanów i Wojcieszowie.
Cena:
0.00
PLN

Pełny opis produktu

Offroad na Bani
czyli wieczór kawalerski w Krainie Wygasłych Wulkanów

 

Jeśli wieczór kawalerski z off road to tylko w Krainie Wygasłych Wulkanów i w Wojcieszowie.  Wspaniałe, rozległe panoramy Przedgórza Sudeckiego i Sudetów, trasy pełne emocji i czasami błota, strome podjazdy niezapomniane widoki na otaczająca przyrodę, lasy, góry, wzniesienia a przede wszystkim piękne Wygasłe Wulkany z terenu Geoparku Kraina Wygasłych Wulkanów.  Wyprawy samochodami terenowymi po Wojcieszowie i  Krainie Wygasłych Wulkanów  to doskonały sposób na przeżycie ciekawej przygody. Przyszły Pan Młody, z pewnością nie zapomni takiego wieczoru kawalerskiego. Gwarantujemy ekstremalne emocje podczas jazdy samochodami 4x4 w pięknej scenerii Krainy Wygasłych Wulkanów a na zakończenie dani grill i odpoczynek w ruskiej bani w naszej Wiosce SPA popijając drinki relaksując się w sercu Krainy Wygasłych Wulkanów.

Pensjonat Pod Chmielarzem usytuowany jest  w wyjątkowej krainie geograficznej, Krainie Wygasłych Wulkanów, odznaczających się unikatowymi walorami przyrodniczymi, geologicznymi  o zróżnicowanym krajobrazie, na który składają się stożki powulkaniczne, nieczynne kamieniołomy, lasy, łąki, wzgórza, sady, rzeki i stawy. Idealne miejsce aby zwiedzać je w terenowych autach czy kładach. Pensjonat łączy w sobie zalety nowoczesnego i komfortowego hotelu oraz najlepiej pojmowanej agroturystyki. Posiadamy Złoty Certyfikat Jakości Geoparku Kraina Wygasłych Wulkanów.
Do Waszej dyspozycji oddajemy na wyłączność Wioskę SPA – w której relaks to sama przyjemność. Jedyny taki obiekt w Geoparku Krainie Wygasłych Wulkanów. Drewniane domki z saunami, grota solną i ruską banią pod gwiazdami pomogą odprężyć się, pozbyć stresów, zmniejszyć lub wyeliminować napięcie związane z przygotowaniami przedślubnymi.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą wieczoru kawalerskiego w Krainie Wygasłych Wulkanów.

Ilość osób: 15

Cena: 400 zł /osoba

Czas:  2 dni/ 1 nocleg

Każda oferta jest przygotowywana indywidualnie, ceny są zachowane na bardzo przyzwoitym poziomie. Na życzenie klienta dopasujemy menu czy rozkład zajęć, zorganizujemy także inne dodatkowe atrakcje a Kraina Wygasłych Wulkanów to moc niesamowitych atrakcji.

Pakiet zawiera:

  • Nocleg w Pensjonacie pod Chmielarzem
  • Grill/ognisko
  • Wioska SPA na wyłączność
  • Śniadanie
  • Godzinna jazda samochodem terenowym z instruktorem

Dodatkowo zamiast grilla możemy zorganizować uroczyste przyjęcie począwszy od wykonaniu dekoracji, menu a skończywszy na innych atrakcjach. Jeżeli Państwu będzie mało atrakcji zapraszamy również na paintball a drugiego dnia można wypożyczyć u nas quady aby Wieczór Kawalerski i cały pobyt w Pensjonacie Pod Chmielarzem w Wojcieszowie w Krainie Wygasłych Wulkanów zakończyć równie ekstremalnie.

Wszystkie te atrakcje są dodatkowo płatne a wycena jest indywidualna.

Przy mniejszej ilości osób cena podstawowa ulega zmianie. Gwarantujemy niezapomniany i wyjątkowo spędzony czas w sercu Gór Kaczawskich.

Zapraszamy do kontaktu.

 

Dostępne terminy

Marzec 2024
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Dostępne terminy są zaznaczone kolorem zielonym.

Newsletter

Zapisz się, aby cały czas być na bieżąco z naszą atrakcyjną ofertą.