Strona główna »» Samochody 4x4
Samochody 4x4
W celu dokonania rezerwacji należy nacisnąć przycisk REZERWUJ TERMIN, a następnie zaznaczyć dogodny termin w kalendarzu.
Cena:
650.00
PLN

Pełny opis produktu

Jeśli off road to tylko w Krainie Wygasłych Wulkanów i w Wojcieszowie. 

Wspaniałe, rozległe panoramy Przedgorza Sudeckiego i Sudetów, trasy pełne emocji i czasami błota, strome podjazdy niezapomniane widoki na otaczająca przyrodę, lasy, góry, wzniesienia a przede wszystkim Wygasłe Wulkany.   Wyprawy samochodami terenowymi to doskonały sposób na przeżycie ciekawej przygody. Każdy z uczestników ma możliwość zmierzenia się z różnymi przeszkodami terenowymi tj.: trawersy, strome podjazdy i zjazdy, błotne lagry i rowy. Prowadzimy szkolenia z jazdy terenowej. Imprezy z samochodami 4x4 to jedna z popularniejszych atrakcji na imprezy firmowe na Dolnym Śląsku.

Jazda w terenie uczy współdziałania, kształtuje przyjacielskie postawy, pomaga w umiejętności podejmowania szybkich, a zarazem logicznych decyzji będących wynikiem błyskawicznej analizy sytuacji. Pozwala wydobyć naturalne predyspozycje uczestników. Ponadto wszystkie wyżej wymienione aspekty prowadzą do integracji zespołu, będącej kluczowym aspektem wyjazdu.

Dla kogo wyprawy samochodami 4x4 z Krainy Wygasłych Wulkanów?

Jest to niewątpliwie atrakcja skierowana dla praktycznie każdego, różnorodność tras jakie oferujemy, gwarantuje że każdy znajdzie coś dla siebie. Off Road to atrakcja zarówno dla uczestników imprez integracyjnych i firmowych, jak i dla rodzin wypoczywających w naszym  Pensjonacie pod Chmielarzem w Wojcieszowie  czy na terenie Geoparku Krainy Wygasłych Wulkanów a chcących zwiedzać okolice z innej pespektywy.

Nasza oferta nie ogranicza się jedynie do polskich bezdroży. Z chęcią wyjeżdżamy również poza granice naszego kraju. Mamy za sobą już wyjazdy do Rumunii, Islandii, Łotwy, Estonii, Rosji, Finlandii, Afryki i Ameryki Północnej. Kilometr po kilometrze odkrywamy off-roadowy świat, z dala od wielkich aglomeracji i zatłoczonych autostrad. Nasze propozycje poparte są wieloletnim doświadczeniem w jeździe terenowej i ekspedycjach samochodowych. Przedsięwzięcia realizujemy w oparciu zarówno o samochody uczestników jak i własne.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zapisz się już dziś! Gwarantujemy świetną zabawę, przepiękne widoki nie tylko Gór i Pogórza Kaczawskiego oraz niezapomniane wrażenia. Zapraszamy do kontaktu.

 

Dostępne terminy

Marzec 2024
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Dostępne terminy są zaznaczone kolorem zielonym.

Newsletter

Zapisz się, aby cały czas być na bieżąco z naszą atrakcyjną ofertą.