Strona główna »» Wieczór Panieński
Wieczór Panieński
Zapraszamy na wSPAniały Wieczór Panieński, czyli niezapomniany wieczór spędzony w saunie i w tradycyjnej ruskiej bani, ustawionej w plenerze oraz noclegami w malowniczo położonym Pensjonacie Pod Chm
Cena:
0.00
PLN

Pełny opis produktu

wSPAniały Wieczór Panieński

Zapraszamy na  wSPAniały Wieczór Panieński, czyli niezapomniany wieczór spędzony w saunie i w tradycyjnej ruskiej bani, ustawionej w plenerze oraz noclegami w malowniczo położonym Pensjonacie Pod Chmielarzem w Krainie Wygasłych Wulkanów. Gwarantujemy niezapomniany wieczór w gronie przyjaciółek w wyjątkowej  scenerii. Wieczór Panieński w naszym SPA w Górach Kaczawskich będzie doskonałym wstępem do tej jedynej i niepowtarzalnej nocy.

Pensjonat Pod Chmielarzem usytuowany jest  w wyjątkowej krainie geograficznej, Krainie Wygasłych Wulkanów, odznaczających się unikatowymi walorami przyrodniczymi, geologicznymi  o zróżnicowanym krajobrazie, na który składają się stożki powulkaniczne, nieczynne kamieniołomy, lasy, łąki, wzgórza, sady, rzeki i stawy. Pensjonat łączy w sobie zalety nowoczesnego i komfortowego hotelu oraz najlepiej pojmowanej agroturystyki. Posiadamy Złoty Certyfikat Jakości Geoparku Kraina Wygasłych Wulkanów.
 

Do Waszej dyspozycji oddajemy na wyłączność Wioskę SPA – w której relaks to sama przyjemność. Idealne miejsce na organizację imprezy integracyjnej, czy wieczoru panieńskiego. Drewniane domki z saunami, grota solną i ruską banią pod gwiazdami pomogą odprężyć się, pozbyć stresów, zmniejszyć lub wyeliminować napięcie związane
z przygotowaniami przedślubnymi.

Ilość osób: 15

Cena: 250 zł /osoba

Czas:  2 dni/ 1 nocleg

Każda oferta jest przygotowywana indywidualnie, ceny są zachowane na bardzo przyzwoitym poziomie. Na życzenie klienta dopasujemy menu czy rozkład zajęć, zorganizujemy dodatkowe atrakcje. Kraina Wygasłych Wulkanów ma do zaoferowania wiele ciekawych atrakcji.

Pakiet zawiera:

  • Nocleg w Pensjonacie pod Chmielarzem
  • Grill/ognisko
  • Lampka szampana na powitanie
  • Wioska SPA na wyłączność
  • śniadanie

Dodatkowo zamiast grilla możemy zorganizować uroczyste przyjęcie począwszy od wykonaniu dekoracji, menu a skończywszy na torcie czy innych atrakcjach. Aby umilić czas dla chętnych organizowane są warsztaty rękodzielnicze a drugiego dnia można wypożyczyć u nas quady i auta terenowe aby Wieczór Panieński i pobyt w Pensjonacie Pod Chmielarzem w Wojcieszowie w Krainie Wygasłych Wulkanów zakończyć czymś ekstremalnie wyjątkowym.

Wszystkie te atrakcje są dodatkowo płatne a wycena jest indywidualna.

Przy mniejszej ilości osób cena podstawowa ulega zmianie. Zapraszamy do kontaktu w celu organizacji wieczoru panieńskiego w samym sercu Geoparku Krainy Wygasłych Wulkanów. Gwarantujemy niezapomniany i wyjątkowo spędzony czas w sercu Gór Kaczawskich.

 

Zapraszamy do kontaktu.

Dostępne terminy

Marzec 2024
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Dostępne terminy są zaznaczone kolorem zielonym.

Newsletter

Zapisz się, aby cały czas być na bieżąco z naszą atrakcyjną ofertą.