Strona główna »» Aktualności » Ranczo Okole

Ranczo Okole

Ranczo położone jest w malowniczej wiosce Lubiechowa, leżącej w paśmie Gór Kaczawskich u podnóża Okola.

 

Ranczo Okole

 

Ranczo położone jest w malowniczej wiosce Lubiechowa, leżącej w paśmie Gór Kaczawskich u podnóża Okola. Posiadamy nieduże, ale pięknie usytuowane stawy, które zachęcają do wędkowania i plażowania. Ponadto prowadzimy hodowlę danieli co czyni z tego miejsca urokliwy zakątek.

Oferujemy Państwu dwu i trzyosobowe pokoje z łazienkami, wraz z jadalnią i salą kominkową. Dodatkowo posiadamy niezależny dwupokojowy domek letniskowy z łazienką i kominkiem. Znajdują się tam 3 łóżka i rozkładana kanapa. Na wyposażeniu jest lodówka, kuchenka i TV .

                                                                           
Na życzenie gości, organizujemy ogniska i grille. Chętni natomiast mogą doświadczyć niezwykłych wrażeń, uczestnicząc w karmieniu danieli. Rodzinom z dziećmi, oferujemy: basen ogrodowy, piaskownicę, oraz trampolinę, a zimą organizujemy ekscytujące kuligi. 


Miłośnikom dobrej kuchni, oferujemy własne wyroby wędliniarskie, własnego wypieku chleb oraz pyszne wędzone ryby. Ponadto istnieje możliwość wykupienia domowych posiłków.

 

Więcej informacji na : http://www.ranczookole.pl/

Inne polecane szlaki

Szlak Kapliczek w Dobkowie


Przed 1945 rokiem Dobków nazywany był przez okolicznych protestantów „Doliną Śmierci”. Mieszkańcy tej wsi tworzyli enklawę katolicyzmu w regionie. Niechętnie wiązali się z protestantami, w konsekwencji czego zawierane małżeństwa przez osoby blisko spokrewnione skutkowały wysoką umieraln...

Więcej

Newsletter

Zapisz się, aby cały czas być na bieżąco z naszą atrakcyjną ofertą.